Ankara’da Vahşet! Genç Kadını Dışarı Çıkartmak İçin Tuzak

Yonca, eşi hakkında uzaklaştırma kararı alarak annesinin yanına dönmüş, ancak çocukları babalarında kalmıştı. Uzaklaştırma kararının sona ermesinin ardından Kerim Coşkun, oğlunun telefonundan annesine hasta olduğunu söyleyen bir mesaj gönderdi. Yonca, oğlunun yanına gitmek için kapıyı açtığında Kerim Coşkun eve girmiş ve saldırıya geçmiş.

Yonca, kaçarak banyoya sığındı ancak Kerim Coşkun kapıyı kırarak içeri girdi ve bıçakladı. Yonca, olay yerinde yaşamını yitirirken, Kerim Coşkun polise teslim oldu ve tutuklandı. Kerim Coşkun’un, savcılıktaki ifadesinde eşiyle pandemi döneminden itibaren cinsel konularda sorunlar yaşadıklarını ve olay günü kendisine saldırdığını iddia ettiği belirtildi.

Yonca Kazan Coşkun’un kardeşi Özge Kazan, yaşananları anlatırken ablasının içeriye girmesine izin veren bir kişinin olduğunu ve olayın ardından Kerim Coşkun’un hiçbir şey olmamış gibi binadan çıktığını dile getirdi. Ayrıca, Yonca’nın yaklaşık bir yıldır boşanmaya çalıştığını ve her seferinde bir aylık uzaklaştırma kararı aldırdığını, ancak Kerim Coşkun’un çocuklarını görmek için uzaklaştırma kararı almamasını istediğini belirtti.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir